Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystkich którzy są za lokalizacją zapraszam pod zakład kamieniarski a wtedy będą wiedzieli o czym mówią. A Pani Hawryluk powinna najpierw wytłumaczyć się ze swojej obecnej działalności i tego dlaczego w taki sposób traktuje -l lekceważąco sąsiadów . jeśli spopielarnia będzie działała w taki sam sposób jak zakład kamieniarski to dopełni całości degradacji tej okolicy. ULOTKI INFORMACYJNE - KPINA Z LUDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło zakładu kamieairskiego i tak jet syf, jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby w spalarni było czyściutko i schludnie, załozone wsystkie filtry... Jakoś przy zwykłej obróbce kamienia nie sa zachowane normy, a co dopiero przy spalrni zwłok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA.To się da załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całego serca życzę pieknego domku... najlepiej przy fermie lisów lub spalarni zwłok lub wysypisku smieci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogrodzie otrzeźwiej póki nie jest za późno, rozwój miasta nie polega na tym, że powstają tylko i wyłącznie kościoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/stopspalarniwglusku/ lajkujcie strone na fb bedziemy robili protest z telewizja wiecej info na stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalny biznes trzeba wspierać. To przedsiębiorcy płacą podatki na nierobów i tworzą miejsca pracy. Jak się sąsiadom nie podoba, zawsze można się wyprowadzić gdzieś na wioskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować i się nie przejmować opinią paru krzykaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalarnia powinna powstać w miejscu wyciętych drzew na ul. Walecznych w Lublinie. W końcu to teren byłego cmentarza, więc jedno do drugiego pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,bez przesady.Spopielarni na Majdanku nie,bo protestują Żydzi z Ameryki.Spopielarni nie,bo protestują mieszkańcy Głuska.W Stalowej Woli tuż przy kościele oraz obok cmentarza i w środku osiedla od kilku lat funkcjonuje spalarnia zwłok.Muszę przyznać,że NIE MA żadnych oznak szkodliwości powodowanych przez ten obiekt.Nie ma dymu,nie ma smrodu spalenizny,budynek spalarni specjalnie się nie wyróżnia.......Po co więc protesty?Skoro ma być spalarnia to chyba nie na czyjejś działce lecz na placu inwestora.No i nie pośród "nowych" domów.A każdy właściciel działki ma prawo postawić sobie na swej działce budynek taki jaki mu się podoba.Czy to będzie wędzarnia czy to będzie piekarnia czy kotłownia osiedlowa czy też spalarnia zwłok.A taka na pewno nie zanieczyszcza środowiska,gdyż potrzebne są specjalne obostrzenia do utworzenia spopielarni.Zapewniam,że więcej zanieczyszczenia powodują kominy wiejskie ,samochody itp. Aby zaspokoić ciekawaość dodam,że nie jestem współwłaścicielką spalarni ani też nie jestem udziałowcem.Nie znam nawet inwestora.Dodam jeszcze,że pochówek spalonych zwłok będzie tańszy,cmentarze nie będą tak szybko się rozrastać.Ale nie ma co dyskutować z motłochem. -córka grabarza-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się z Tobą zgadzam, że spopielarnia może być potrzebna. ale niechaj będzie ona na uboczu, a nie w środku osiedla, dzielnicy czy nawet wsi. Niech budują, ale na polach, bez sąsiedztwa "krzykaczy". w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budują tego w centrum miasta więc jestem na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ciemnogrod...........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Botaniku protestują przeciwko; zabudowie górek czechowskich, budowie masztu telefonii, budowie stacji paliw przy Willowej, a nie protestują przeciwko wyprowadzaniu psów bez smyczy i kagańców wzdłuż ul. Relaksowej, niesprzątaniu psich kup przez ich właścicieli przez co wszystkie trawniki są systematycznie przez te psy obsrywane lecz nikomu to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe socjalistyczne myślenie. Należy mi się 500 zł na dziecko, darmowa służba zdrowia, zasiłki, zapomogi, etc. A wiecie, homosowietikusy, że pieniądze na to są z podatków od takich ludków, którym chce się coś robić, np. prowadzić zakład kamieniarski, spalarnię, czy cokolwiek, a nie tylko narzekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobie chcącej zamieszkać w sąsiedztwie spopielarni,sprzedam nowo wybudowany dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewo Hawryluk jest pani niedoinformowana bo taka spopielarnia jest w Czerniejowie.Czerniejow jest to miejscowość oddalona o 10 km dalej od Pani inwestycji, wiec nikt nie będzie musial nigdzie wozic zwlok a za troskę dziekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co komu 2 spopielarnie prawie przy jednej ulicy? W Czerniejowie bedzie jedna i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Typowe socjalistyczne myślenie. Należy mi się 500 zł na dziecko, darmowa służba zdrowia, zasiłki, zapomogi, etc. A wiecie, homosowietikusy, że pieniądze na to są z podatków od takich ludków, którym chce się coś robić, np. prowadzić zakład kamieniarski, spalarnię, czy cokolwiek, a nie tylko narzekać?
brawo za celny komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spopielarnia powinna być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...